SPACE / art, design, architecture and science
skupinová výstava
6. 12. - 31. 1. 2020
Simulakrum
Benedikt Tolar
18. 9. - 22. 11. 2019
It’s Oh So Quiet
Antonie Stanová
14. 6. 2019 – 9. 8. 2019
Endless Edge
Jan Poupě
15. 5. 2019 – 3. 6. 2019
999% OFF
David Krňanský, Štěpán Marko, Julius Reichel, Namor Ynrobyv
4. 3. – 5. 4. 2019
Minimal Difference
Jana Bernartová, Václav Krůček, Pavel Mrkus
14. 12. – 15. 2. 2019
RYUHA
Atsuo Hukuda, Shuhei Fukuda
14. 9. 2018 – 13. 11. 2018
Ticho míst
Michal Škoda
18. 5. – 31. 7. 2018
Československý postkonceptualismus
Katarína Hládeková, Ondřej Homola
22. 2. 2018 – 18. 4. 2018
Play
Milan Houser
13. 12. 2017 – 9. 2. 2018
5KV / 5 let umění a designu v Kvalitáři
Atelier Biagetti, Jakub Berdych Karpelis, Sarah Crowner, Federico Díaz, Romana Drdová, Olafur Eliasson a Frederik Ottesen, Martino Gamper, Hilda Hellström, Jakub Jansa, Fernando Laposse, Arik Levy, Sabine Marcelis, Shawn Maximo, Edgar Orlaineta, Toilet Paper, Fredrik Paulsen, Tadeáš Podracký, Robert Stadler, Studio Swine, Nik Timková, Thomas Traum, Zeitguised and Daniel Hundsdörfer, Milan Knížák, Alessandro Mendini
6. 10. 2017 – 22. 11. 2017
EXP
Igor Eskinja
19. 5. 2017 – 14. 7. 2017
Každá židle potřebuje obraz
Milan Houser, Michal Škoda, Jana Bernartová a Petr Dub, Eva Eisler, Ateliér K.O.V.
24. 3. 2017 – 14. 4. 2017
Penmanship
Tomáš Absolon, Cezary Poniatowski
16. 12. 2016 – 10. 3. 2017
Kolonie svobody (Možnosti Nového národního stylu)
Petr Dub
23. 9. 2016 – 16. 11. 2016
Pro-jekce a ab-strakce
Josef Achrer
8. 6. 2016 – 9. 9. 2016
Pavel Hayek
Pavel Hayek
13. 4. 2016 – 3. 6. 2016
V rámci procesu
Michal Škoda
3. 2. 2016 – 25. 3. 2016
…durée
Václav Krůček
3. 12. 2015 – 29. 1. 2016
Návrat objektu a Neklid věcí
Marisa Olson, Annabelle Arlie, Iain Ball, Delong, Constant Dullaart, Tereza Fišerová – Evžen Šimera, Martin Kohout, Martin Kolarov – Filip Dvořák, Kristýna Lutzová, Štěpán Marko, Richard Nikl – Jan Brož, Nik Timková – Jakub Hošek, Magdaléna Vojteková, Ted Whitaker
11. 9. 2015 – 6. 11. 2015
Budoucnost je zde
Martin Hofman a Petr Voříšek, Tomáš Pavlacký a Veronika Přikrylová
15. 4. 2015 – 29. 5. 2015
Baugruppe ist super!
BARarchitekten, fatkoehl Architekten, HEIDE & VON BECKERATH, ifau a Jesko Fezer, Kaden + Partner a zanderrotharchitekten
7. 2. 2015 – 3. 4. 2015
JK 2x
Jan Kovářík, Jaroslava Kadlecová
3. 12. 2014 – 30. 1. 2015
(RE)FRAMED
Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal
3. 10. 2014 – 14. 11. 2014
X, Y – umělecké řemeslo
9. 9. 2014 – 25. 9. 2014
Jiří David, Milan Salák
Jiří David, Milan Salák
8. 5. 2014 – 31. 7. 2014
Zlatá geometrie
Luděk Rathouský
1. 3. 2014 – 18. 4. 2014
Angry Pacifist
Jonathan Barnbrook, Petr Bosák, First Jana Horáčková, Jan Horčík, Jan Novák, Babeta Ondrová, Vojtěch Říha
7. 2. 2014 – 26. 2. 2014
Brazil I.: Architektura
4. 10. 2013 – 17. 1. 2014
Princ
Ondřej Homola, Pavel Korbička, Evžen Šimera
4. 10. 2013 – 22. 11. 2013
3
Eva Eisler, Peter Fabo, Libor Lípa
6. 9. 2013 – 27. 9. 2013
Rozostřené rozhraní
Peter Demek, Markéta Jáchimová, Julius Reichel, Ira Svobodová, Jan Šrámek + Veronika Vlková + Martin Búřil
6. 6. 2013 – 23. 8. 2013
Turingův test v podmínkách imitační hry
Jana Bernartová
1. 5. 2013 – 21. 6. 2013
C0000 Bezbarvý Houser
Milan Houser
3. 10. 2012 – 23. 11. 2012
Hraniční polohy tradice
Ondřej Brody, Luděk Rathouský, Benedikt Tolar, Jonáš Rosůlek
1. 4. 2012 – 6. 7. 2012
Opening
Petr Dub, Eva Eisler, Adéla Fejtková, Štěpán Růžička, Milan Houser, Jaroslav Juřica, Libor Lípa, Josef Mladějovský, Pavel Mrkus, Jan Plecháč
17. 1. 2012